Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Tutaj jesteś: Strona główna / Bjobj
BjobjMarka BJOBJ została stworzona przez firmę SANECOVIT, dla której bioekologia jest ważną częścią naszego życia.

SANECOVIT

Jesteśmy dynamiczną i elastyczną firmą działającą w branży kosmetyków naturalnych oraz środków czyszczących przyjaznych dla środowiska.

Szczegółowe badania, niezawodność, współpraca z profesjonalistami oraz CAŁKOWITA PRZEJRZYSTOŚĆ umożliwiają współpracę z najpoważniejszymi firmami na rynku produktów naturalnych zajmującymi się wyspecjalizowaną dystrybucją.

Uzyskane certyfikaty wydawane przez organy zewnętrzne gwarantują wysoką jakość naszych produktów, które przechodzą przez serię rygorystycznych kontroli zgodnych z niezwykle surowymi wymogami, a które stanowią niezbite dowody na to, jak bardzo troszczymy się o naszych klientów.

Zaangażowanie, pasja i najwyższa troska to elementy umożliwiające tworzenie innowacyjnych i oryginalnych produktów.

NAJLEPSZE Z NATURY DLA NASZEJ SKÓRY: PROJEKT bjobj

Naszą misją jest oferowanie linii kosmetyków, które w najlepszy sposób wykorzystują to, co natura tak hojnie nam oferuje: bjobj.

Produkty bjobj zawierają surowce pochodzenia roślinnego oraz ekstrakty i olejki esencjonalne z certyfikowanych upraw organicznych lub, w przypadku, gdy nie są one dostępne - z upraw naturalnych, umożliwiające tworzenie wysokiej jakości produktów, które dzięki temu, że są bezpieczne i delikatne doskonale nadają się do codziennej pielęgnacji ciała.

NASZE PRZEKONANIA

U podstaw filozofii naszej firmy leży chęć tworzenia wysokiej jakości produktów, przy użyciu surowców pochodzących z upraw organicznych lub naturalnych.

Pasja i zaangażowanie są motorem napędowym naszych działań. Każdego dnia staramy się opracowywać nowe bezpieczne dla środowiska formuły, w których dominuje komponent roślinny i jednocześnie utrzymywać wysoki poziom skuteczności naszych produktów.

Dokładamy wszelkich starań, by stale testować skuteczność i tolerowalność naszych produktów, w celu zapewnienia najwyższej jakości i całkowitej przejrzystości informacji na ich temat.

Znaki jakości na naszych produktach są dowodem kontroli na wszystkich etapach produkcji i stanowią potwierdzenie prawidłowego i etycznego działania. Poprzez ciągłe zapewnianie o solidności i przejrzystości naszych metod staramy się zdobywać zaufanie klientów, również tych sceptycznych wobec niezaprzeczalnych korzyści płynących z produktów naturalnych.

Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Przedział cenowy:
Sposób wyświetlania:
Ilość wyników na stronie: 

Brak produktów
Program lojalnościowy
 

Płatności Online
Facebook
 
Dlaczego Bio?

 Dodatki chemiczne są dziś obecne praktycznie na każdym kroku, w większości produktów które jemy i w większości z kosmetyków, które codziennie stosujemy – biorąc pod uwagę, że kosmetyków używamy przez całe życie, są to ogromne ilości chemii. Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, że bardzo wiele z tych związków chemicznych nie posiada do końca udokumentowanego wpływu na nasz organizm i na środowisko. Wcale nie chodzi tylko o to, że składniki chemiczne mogą wywołać reakcje alergiczne...


 [czytaj więcej]
Newsletter
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
Oprogramowanie © oscGold